Neoficiální fórum Hrádku nad Nisou - příspěvky k tématu
SPORTOVNÍ a jiné AKTIVITY v HRÁDKU

*** INZERCE ***

PRAVIDLA PROVOZU STRÁNEK
zpět na WWW.LHL.CZ
Odpovědi k tématu: tolerance drog ve vašem okolí?
Jaký je váš názor na toto téma,říká se že Hrádek je marihuanové a pervitinové"velkoměsto".Co byste Vy osobně udělaly kdyby Vaše dítě začlo chodit domů
pod vlivem drog?nevidět neslyšet neznamená že se nic neděje.Děkuji za smysluplné odpovědi
Téma založil: m

Odpovědět

< Zpět na výpis témat        

Vložil: Pavel
Drogy v žádném případě!!!!

28.3.2018 v 10:31:55

Vložil: Anonymní
Co k tomu říct. Policie je ta, která to má řešit. A oni moc dobře vědí, kde a co se děje. Kdo prodává a kde trávu. Kdo kšeftuje s tvrdší drogou. A dělaj něco? Ne.

28.3.2018 v 11:38:25

Vložil: Anonymní
Někdo to dát nebo prodat mému dítěti, tak se bude modlit, aby mě nikdy nepotkal. Jeho prožitek z marihuany bude tak intenzivní, jako kdyby jí vykouřil hektar.

28.3.2018 v 11:39:33

Vložil: Lesan
Pokud má dítě rozumnou výchovu, tak samo pozná, že drogy, cigarety ani alkohol nepotřebuje. Nemůžete jim věčně stát za zády a mít je pod dozorem 24 hodin denně. Když to budou chtít zkusit, tak to zkusí, a věřte, že tomu nezabráníte. Zvlášť pokud budou v pubertě nebo jim už bylo 18, to už je pak na výchovu opravdu pozdě. Trávu bych zase tak nedémonizoval, znám v Hrádku spousta chlapů, co si jako puberťáci museli trávu samozřejmě vyzkoušet a dneska to jsou tátové od rodiny s řádným zaměstnáním a nikdy byste do nich neřekli, že měli co do činění s drogami. Silnější drogy si zase děti sotva koupí za peníze, co dostanou na svačinu. Ta cena bude úplně někde jinde a silně pochybuji, že nějaký dealer bude prodávat děckám perník, protože by pak po něm šli policisté jak slepice po flusu. Většinou to spíš prodávají lidským troskám, co byza další dávku prodali i vlastní matku, kdyby to šlo. Takže budťe v klidu. Jestli chcete dětem zabránit brát drogy, tak jim buďte dobrým příkladem a řádně se jim včas věnujte, pak už jen doufejte, že budou dostatečně rozumní, aby si v životě našli jinou zábavu než drogy.

28.3.2018 v 14:47:04

Vložil: Anonymní
Víte, vážený... jsou tři druhy lidí.
Jedni jsou ti, kteří trávu užívají a ti ji budou stále obhajovat.
Druzí jsou ti, kteří o tom něco vědí a budou se její legalizaci bránit, tedy kromě léčebného konopí.
No a třetí jsou ti, kteří o tom neví nic, ale rady rozdávat umí.

Také znám spoustu tatínků, kteří si sem tam dali jointa. Jenže to bylo v dobách, kdy konopí mělo třeba 3% tetrahydrocannabinolu. Jenže dnešní odrůdy mají 20 až 30. A to už s vaším mozkem udělá nehezké věci.

28.3.2018 v 15:59:13

Vložil: Anonymní
byla chyba, že v zájmu papírového snížení kriminality minulé vlády dovolily zvýšit různé limity (ať již finanční vyjádření krádeže nad 5000 nebo držení drog pro vlastní potřebu v množství menším než malém ... ha ha ha).
Nedávno všichni tvrdili, jak to máme pod kontrolou a že nic nehrozí a nyní to nějak přerostlo přes hlavu a nikdo neví, co s tím dělat, aby se to vrátilo do normálu v předchozí stav, tzn. před r. 1989.

29.3.2018 v 18:58:33

Vložil: Soused
...hmm....vidím že se zajímáte o represe a následky. ....nevidím tu však lék na příčinu potíží. ...příčinou je Volný čas a jeho smysluplné trávení ...naděje mladých a plnění jejich toužebných přání a naplnění jejich životů. ...v podstatě jim naše a minulé generace nic moc nenabízejí -ba na mládež tedy budoucnost zhluboka politici,učitele a spol.kašlou a tak vzniká frustrace a potulky po ulicích a tam si mladé vždy najde démon v podobě lákadla úniku od reality do bezvědomého snění po droze. ...tak tedy místo aby jste investovali do budoucnosti tady stavíte modly -sochy, dláždíte náměstí a soustředíte se na hmotu -hmotné zisky.....no a pak si jich moc neužijete neboť vás přepadnou okradou, zabíjí -právě ty původně hodné děti -nyní lidé bez mravů a morálky no a vy se divíte....NO A DO ČEHO INVESTOVAT POTŘEBA JE: do mladých vzdělávání -umění a sportů,do jejich koníčků. ..ono pokud si zakládá někdo na domech majetku penězích bude zklamán neboť každý dům ,každá zeď bude zbořena v tomto městě i na světě,ale u lidí to bude jiné neboť všichni dostanou možnost přežít ve zdraví a bez úhony....a to jedinné co bude každý vlastnit budou znalosti,vědomosti, um a život ....takže léčit je potřeba příčinu. .....následky pak nebudou pro nikoho zdrcující. .....naopak budování bude znovu radostné. ....soudruzi politici a spol.

30.3.2018 v 7:29:05

Vložil: Anonymní
říká někdo, kdo si do poptávky na nové "sportovce" dal to, že chce jen ty co to umí, protože se začátečníky se nebudou zaobírat - že Tacinec !! Tyhle vaše keci jsou opravdu úsměvné. Na rozdíl od doby dávno minulé, mají děti mnoho a mnoho jiných zájmů, které se nám nemusí líbit (a mě se nelíbí).

Jediné s čím bych souhlasil, je totální neschopnost a rezignace na sport na školách - ono ostatně naše školství je úplně k ničemu !!30.3.2018 v 8:18:32

Vložil: Soused
Koukám že bezejmenný už neumí ani číst ....... ..hmm asi politik. .... .A sportuje u nás 18 mladých špičkových sportovců co vozí medaile ode všad. ..snad si to chce informace oprášit.a číst.......soused.

30.3.2018 v 8:33:14

Vložil: m
Smutné je taky to, že tu v Hrádku máme rádoby' drogovou kriminální hlídku'která nic moc nečiní.Už i moje babička která chodí denně do města ví, v kterém dvoře se prodávají drogy nebo kdo co ukradl.Vzít zákon do vlastních rukou?jakékoliv drogy bysme respektovat rozhodně neměly,ať už se jedná o marihuanu která už marihuanou dávno není neboť obsahuje tolik thc že po požití se vám začne vařit mozek nebo pervitin s kterým tu lítají mladí romové a prodávají za 50 nebo za 100korun právě zrovna Vašim dětem za peníze které jste jim dali na svačinu.Prosím věnujte se Svým dětem,a jděte jim příkladem.

30.3.2018 v 8:46:46

Vložil: Anonymní
M ty jsi taky zcazenenej?

30.3.2018 v 12:23:17

Vložil: Anonymní
Tacinec vybrat si lidi, kteří umí hrát pinčes a na ostatní se vykašlat je umění ?? Ne není je to ubohost. (Asi by ebyl problém ten váš inzerát objevit a i následnou diskusi, kde píšete o tom, že žádné začátečníky nechcete, protože takové nepotřebujete !!) Ti kteří vozí medaile jsou super a je fajn je podpořit, ale u člověka, který se staví do role spasitele a přitom pro tu začátečnickou mládež nic nedělá je to sprostost. Ještě že tady bylo a je pár těch, co se tréninku mladých i stolních tenistů věnují a jen díy nim vy zde mžete psát vaše chytré bludy !!

30.3.2018 v 12:52:37

Vložil: NE
Za drogy bych dával flastry jako v Thajsku, ať si smažky užijou.....Ono stačí, když debil podobnýho ražení bydlí ve vaší blízkosti, to jsou pak chvilky pohody k nezaplacení, viz vysmaženej mozek ze spodního sídliště, spodní věžák ...jmenovat asi ani nemusím...

3.4.2018 v 8:42:53

Vložil: Anonymní
Tak tam jich bude asi vic!

3.4.2018 v 8:47:16

Odpovědět

< Zpět na výpis témat        
Celkem se v tomto fóru nachází 10496 příspěvků v 885 tématech