Neoficiální fórum Hrádku nad Nisou - příspěvky k tématu
SPORTOVNÍ a jiné AKTIVITY v HRÁDKU

*** INZERCE ***

PRAVIDLA PROVOZU STRÁNEK
zpět na WWW.LHL.CZ
Odpovědi k tématu: taková klidná neděle to mohla být
byl jsem zarytý odpůrce víkendového klidu, ale pouze do včerejška !!! Bohužel když lidé, kteří jsou i v týdnu běžně doma vytáhnou své sekačky a křivinořezy v neděli v pravé poledně tak to už je na hlavu. Bohužel jaká koliv nepsaná pravidla v sousedství padají jako švestky a když je odpovědí "pro jednou se to nezblázní" tak to už je hodně smutné !!! Nejsmutnější je, že vám potom klidně budou u plotu řešit, jak od Liberce nyní duní ta hudba a jak je to nepříjemné. To že oni obtěžovali okolí celé odpoledne je ani nenapadne.
Téma založil: Anonymní

Odpovědět

< Zpět na výpis témat        

Vložil: Lucifer
Plácáš hovna jako kazdý rok, jen si k tomu přidal to že jsou lidi přes týden doma.

30.4.2018 v 7:55:59

Vložil: Anonymní
tak jsi se vyzvracel a k tématu něco máš, nebo se ukájíš hloupým přispíváním o ničem ??

30.4.2018 v 9:10:05

Vložil: ppp
Podle mého názoru, pokud chlap vytáhne sekačku v pravé poledne, tak jeho žena prostě špatně vaří a on jde na pastvu. :)

30.4.2018 v 14:32:45

Vložil: Lucifer
Zase hovna, ty to vidis.

30.4.2018 v 15:16:50

Tak že tvoje stará lucifere neumí vařit :-) hmm to tě lituji

30.4.2018 v 15:57:50

Vložil: obcan
Ale Lucifer se nam probudil a podle jeho odpovedi je z nej jeste vetsi hovado nez bejval.

1.5.2018 v 11:45:49

Ale Lucifer se nam probudil a podle jeho odpovedi je z nej jeste vetsi hovado nez bejval.

1.5.2018 v 11:54:22

1.5.2018 v 14:51:17

Nechci se zastávat Lucifera, ale tvoje výblitky tady a na webu Hrádku taky stojí za to.

1.5.2018 v 15:42:35

Vložil: anonymus
Jaxe to říká: tam, kde začíná moje svoboda, končí svoboda druhého?
Co se to objevilo za módu, když si někdo stěžuje na hluk ze sousedství, zejména o víkendech či v noci, tak plácá hovna, zvrací ...? Co jste to za bezohledné primitivy? Nebo jste si dali dávku perníku a vydžíte 48 hodin v zátahu?
Blíží se léto, budou horka, lidé budou (chtít) spát u otevřených oken. Bude to v Hrádku vůbec možné? Hrádecko má cca 7.500 obyvatel? Když se každý den bude chtít někdo "pobavit", prožijeme celé léto v hluku a ani se na všechny nedostane. Někdo se chce hlasitě bavit na Kristýně, někdo jiný na hřišti, někdo v předzahrádkách restaurace a řadě lidí něčím posilněných "stačí" jít jen v noci, k ránu městem a u toho řvát, pouštět si hudbu atp.
Dnes v době montoven, lidé musí bohužel pracovat na směny a tak nestačí trvat jen na dodržování nočního klidu, ale i přes den a bez ohledu na víkend či všední den. Lidé se potřebují vyspat nejen po noční, ale chtějí se vyspat i rodiče malých dětí, které z různých příčin nespí, nemohou spát v době pro spaní obvyklé.
Opravdu musí být Hrádečáci vůči sobě tak bezohlední?

3.5.2018 v 14:16:22

Pod to se ti podepíšu.

3.5.2018 v 18:07:43

Vložil: Micky
Konečně taky jeden normální příspěvek ;-)

3.5.2018 v 19:34:07

Vložil: lucifer
Tak to pardon, zapoměl jsem že se seká tráva v noci, možná jsem Játro ale patlat dohromady rušení nočního klidu se sekáním trávy je na hlavu. Takže zase hovna.

10.5.2018 v 21:04:21

Hovnama to tady zasíráš jen ty, lucifere !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11.5.2018 v 21:25:00

Tak jako o čem má psát, když má v hlavě pořád jen hovna? Chce se z toho vypsat, no.

11.5.2018 v 22:08:31

Vložil: Tomáš
Ježiši ty jsi magor tak jako co máme dělat když chodíme do soboty do práce a jindy na to nemáme čas ? uvažuj ;)

12.5.2018 v 20:19:24

Tomáši ty js opravdu hlava a když jsi ten milionář, protože jsi od rána do večera v práci od podnělí do soboty tak si kurva na tu práci někoho sežeň a neser sousedy v neděli v poledne :-) - jo ty nejsi milionář když jsi pořád v práci ??? Tak jsi divnej a doporučuji změnu !!

12.5.2018 v 20:34:22

Tobě bych taky doporučil změnu....ale psychiatra. Ten současný asi za moc nestojí.

12.5.2018 v 21:56:22

psychiatra opravdu nepotřebuji, ale obyčejná lidská slušnost od takových jako je Tomáš by neuškodila - nebo opravdu věříte těmto blábolům, jak dělá pořád a jedině až do soboty a na osatní práci jindy nemá čas ?? Promiň ale tohle je prostě blábol !!

13.5.2018 v 10:09:36

Já třeba dělám každý den do půl páté a doma jsem před půl šestou. V sobotu jedu s dětmi na zápas a jsem opravdu rád, že v neděli alespoň posekám. Sekají kolem mě všichni a nikomu ty dvě hodiny před obědem nevadí. To, že to tak nemáte, neznamená, že to není pravda.

13.5.2018 v 18:59:06

Přesně tak, o víkendu se seká nejlíp a tohle fórum beztak založil nějakej závistivej paneláčník, co nemá zahradu a ostatním závidí

14.5.2018 v 11:29:07

:)

14.5.2018 v 12:25:43

Vložil: zahrádkář
S tím paneláčníkem, to nevím jak to je. Ale já mám zahradu léta, a snažím se, pokud to jenom jde, posekat v týdnu, třeba navečer po práci. Když si chce člověk alespoň v neděli užít trochu klidu, tak nějakej jantar vedle nakopne sekačku a je to dost nepříjemný. Jednou si na to ty pisálkové, co jim to teď nevadí, vzpomenou....

14.5.2018 v 16:13:58

Jestli sedíš v kanceláři, tak prosím. Ale kdybys hákoval rukama, tak tě chci vidět ještě večer se sekačkou ;)

14.5.2018 v 18:08:00

člověče jdi se už konečně vycpat - i já "hákuju" rukama a protože mám zahradu, tak se o ni starám a klidně i v 18h si ji posekám - holt ty jsi chudáček, co přijde domu, natáhne kopyta a pak prudí.

14.5.2018 v 18:20:07

Vložil: zahrádkář
Neboj kámo, hákuju rukama už 35 let a mám těžkou práci, ale tohle je spíš o morálu a ohleduplnosti k lidem, kteří mají vedle tebe zahradu a chtějí si alespoň v neděli oddechnout, nic víc v tom není....

15.5.2018 v 8:47:38

Ty, co jsi mě nazval chudáčkem...sekat zahradu v 18 hodin? V kolik máš dosekáno? To bych tě mohl poslat do řiti úplně stejně jako ty mě za tu neděli.

15.5.2018 v 10:12:14

navíc sekám 1300 metrů joudo...

15.5.2018 v 10:13:05

Jsi opravdu chudák víc k tomu není co dodat !!

15.5.2018 v 13:38:21

Vložil: Summer
Všem těm chudákům, co "hákují" 6 dnů v týdnů 12 hodin denně, doporučuji pořidit si ruční vřetenovou sekačku. Pak si sekejte třeba v neděli. A jestli má někdo moc velkou zahradu a nestihne ji posekat? No tak ji prodejte, když se o ni nedokážete postarat jako slušní lidi. To je jednoduchý. To jsou furt výmluvy, jak v mateřský školce. Kdyby za to padaly pořádný pokuty, tak on by se najednou nějaký způsob, jak to udělat hned našel. Jenže tohle je ta naše mentalita - dokud se to nenařídí zákonem, tak se budeme chovat jako bezohledná hovada. Jakmile tu bude zákon, tak se začne držkovat, že potřebujeme zákon na každé uprdnutí.

15.5.2018 v 18:28:08

Hmm, pan dokonalý. Vše podle předpisů, nikdy žádný prohřešek. Takový Kája Mařík. Když to bude mým sousedům vadit (a ani jednomu z těch dvou to nevadí a sečou také), tak s tím přestanu. Je to o dohodě. V centru obce bych to asi taky řešil jinak. Počkej, až to bude jak v cizině. Bez souhlasu sousedů si ani nezapálíš gril.

15.5.2018 v 19:05:03

Vložil: Summer
A on je nějaký problém neporušovat předpisy, nebo proč se vám zdá náročné? A víte proč si jednou nebudete moct ani zapálit gril? Kvůli ignorantům jako jste vy, kteří si svoje buranské chování vždycky něčím obhájí.

15.5.2018 v 19:36:03

anonymní 19,05 - a právě kvůli takovým ignorantům za jakého se zde předvádíte vznikají mnohdy zbytečné zákony omezující lidské počínání - neděle je od slova nedělat a pokud by to slušní lidé respektovali a okolí obtěžující činnosti vynechali, bylo by na světě hned o něco lépe. Možná zkuste váš rámus v neděli vynechat a třeba i sousedé tak učiní a budete si užívat klidu všichni - ono je to jako s nepořádkem u popelnice - dokud jedno hovado neudélá u popelnice bordel, tak si ti slušnější nedovolí odložit cokoli vedle kontejneru, jakmile už tam bordel někdo udělá i u těch slušnějších jdou zábrany stranou.

16.5.2018 v 8:15:35

Opakuji, že sousedím s dvěma lidmi a dál nikdo. Všichni jsme domluveni na jasných pravidlech. Tak proč by mi to měl někdo zakazovat. Není žalobce, není soudce. V centru obce prosím...tam to vždy bude někoho rušit. Sekáme všichni v neděli jen do 11 hodin a pak už je klid. Děláme to tak všichni tři. A přijde nějaký úředník a řekne, že už nesmíme ani jeden.

16.5.2018 v 11:39:25

Vložil: Ježek
Tak když jste všichni tři domluvení a široko daleko nikdo není, tak kdo by to tomu úředníkovi říkal? Kde není žalobce..sám to píšete.

16.5.2018 v 14:10:44

anonymní 11,39 úvodní příspěvek byl zřejmý a jasný sekání či řezíní dřeva v neděli v POLEDNE !! tak že ne dopoledne a pak klid - prostě někdo má utkvělou potřebu prudit všechny okolo. A ano máš pravdu pokud se s tvými dvěma sousedy domluvíš vše je ok - bohužel tady by jsi se musel domluvit s lidmi, co bydlí i o dvě ulice dál !!

17.5.2018 v 11:56:47

Odpovědět

< Zpět na výpis témat        
Celkem se v tomto fóru nachází 10496 příspěvků v 885 tématech