Neoficiální fórum Hrádku nad Nisou - příspěvky k tématu
SPORTOVNÍ a jiné AKTIVITY v HRÁDKU

*** INZERCE ***

PRAVIDLA PROVOZU STRÁNEK
zpět na WWW.LHL.CZ
Odpovědi k tématu: Vážení přátelé ANO
Tak co už Vás taky místní aktivista oslovil s nabídkou vstoupit do koblihárny a kandidovat v místních komunálních volbách ? Mě ANO a tak jsem ho vyslechl a poslal šupem do pryč nejen že se skrývá za kobliháře a operuje jejich jménem (s vidinou jasného vítězství), ale hlavně staví kandidaturu na pomluvách a lžích.
Téma založil: Anonymní

Odpovědět

< Zpět na výpis témat        

Vložil: Anonymní
Ty budeš asi zastydlej odéesák, že? Musel ti při tom setkání asi něco udělat, že o tom píšeš. Naprosto běžná záležitost i u jiných stran.

16.5.2018 v 11:24:14

Anonymní 11,24 jj trefil jsi to jsem zastydlej ODsák a úplně se klepu - nicméně co to mění na dotazu koho už ten koblihářův slouha oslovil ??

16.5.2018 v 13:29:17

Prostě si to nech pro sebe. Oslovil tě z nějakého důvodu a také to neudělal přes fórum. Nebo ti to přijde jako něco, co potřebuje každý vědět?

16.5.2018 v 14:00:32

Uráží Tě, že Tě oslovil "koblihář" z ANO, ale kdyby Tě oslovil rozkradač republiky z ODS, to by ses tetelil blahem a žádný téma nezakládal co? Je to klasický předvolební populismus, tak si dotyčného vyslechni, pokud Ti není sympatický, mysli si svoje a neprojevuj se zbytečně na fóru

16.5.2018 v 16:23:14

Ale ale, mě nevadí že mě oslovil koblihář "dokonce jsem byl i příjemně překvapený že si na mě někdo vzpomněl", ale jaké předkládá argumenty pro to aby mě (a vsadím se že nejenom mě) dostal - už to chápeš? A pokud lže a pomlouvá už na samém začátku, jak to asi bude pokračovat.
A proč to napsat sem ?? protože bohužel i v tomhle městě je dost nešťastníků, kteří se za koblihu nechají koupit - třeba proč ne, alezačít lhaním a pomlouváním (jako by to už člověk někde viděl ááá ANO)

A na závěr konverzace - dotaz zněl - koho už oslovil ? proč v tom hledáš složitost - jednoduchý dotaz jednoduchá odpověď - užij si krásný den

16.5.2018 v 16:36:16

Stejným způsobem se budou chovat všichni, kdo tě budou chtít lanařit. Navíc jako voliče jiných stran ti budou jejich argumenty vždy připadat lživé, přestože to může být pravda.

17.5.2018 v 10:44:39

Odpovědět

< Zpět na výpis témat        
Celkem se v tomto fóru nachází 10496 příspěvků v 885 tématech